Editions Jean Lenoir

Éditions Jean Lenoir setleri kimler için uygun?

[vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column][vc_column_text]

Uzman ya da amatör olmanız fark etmez, Éditions Jean Lenoir setleri herkese uygun! Burnuzu eğitmek ve aromaları tek tek tanıyabilmek için sevdiğiniz içeceğin setini sipariş edip, hemen çalışmaya başlayın!

• Şarap içmeyi seviyorsunuz ama şarap hakkında çok fazla bilginiz yok mu? Şarapla ilgili bilgi dağarcığınızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Éditions Jean Lenoir setleri sayesinde kolay ve eğlenceli bir eğitim alarak şarap seçimlerinizi şansa bırakmayacaksınız! Şarap zevkinizi basit bir eğitimle kolayca geliştireceksiniz!

• Sizi hızlı bir şekilde daha iyi bir şarap tadımcısına dönüştürecek, bir şarabı hassas bir şekilde tanımlayabilecek ve kaynağını belirleyebilecek bir yöntem mi arıyorsunuz?

• Öğrenci, sommelier veya önolog (şarap uzmanı) olabilirsiniz. Peki, koku alma duyunuzu günlük egzersizlerle aktif tutmak ve koku hafızanızı zenginleştirmek istemez misiniz? Éditions Jean Lenoir setleri tam da bunun için geliştirildi!

• Uzmanların sürekli kullandığı kelimelerden oluşan terimler sizi sıkıyor ya da rahatsız mı ediyor? Duyularınıza hitap eden oyun temelli bir yaklaşıma ve yeni kelimelere ne dersiniz?

• Donanımlı bir şarap uzmanına bir hediye vermek istiyorsunuz ama bir şişe şarap ya da tirbuşondan daha işlevsel ve yaratıcı bir şey mi arıyorsunuz?

• Bir viski sever olarak, viskinin içinde bulunan her bir aromayı tek tek tanımak sizce de hoş olmaz mıydı? Peki size aldığınız her yudumda damağınızda kalan aromaların hangi gruba ait olduğunu anlayabilecek ve hatta her notayı isimlendirebilecek bir seviyeye gelmenin mümkün olduğunu söylesek?

• Siz de kahve içmeden güne başlayamayanlardan mısınız? Farklı kahveleri denemekten hoşlanıyor ve hatta onları ayırt edebilmek mi istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz çünkü setlerimiz ile burnunuzu eğiterek bunu başarabilirsiniz.

Yukarıdaki tanımlardan biri ya da birkaçı size tanıdık geldi mi?
Eğer öyleyse, Éditions Jean Lenoir şarap, kahve ya da viski aroma setleri tam size göre!

[/vc_column_text]