Editions Jean Lenoir, L'Atelier du Vin, Legnoart

Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

sevgililer gunu hediye 2

Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

Yılın en sevgi dolu günü geldi çattı, peki siz sevdiğinize bu yıl alacağınız hediyeyi seçtiniz mi? Eğer henüz sevgililer günü hediye seçeneklerimizi incelemediyseniz veya hala içinize sinen bir hediye bulamadıysanız bu makalemiz tam size göre!

Rafinette’in Türkiye’ye getirdiği 3 muhteşem markanın birbirinden orijinal ve kaliteli ürünlerini inceledikten sonra bir daha hediye seçerken asla zorlanmayacaksınız.

Eğer sevgiliniz bir şarap, kahve ya da viski severse ve siz de ona hem şık hem kullanışlı bir şeyler hediye etmek istiyorsanız aşağıdaki seçeneklerimizi mutlaka incelemelisiniz:

  • Oeno Motion® Wood & Black Tirbuşon

Görebileceğiniz en şık tirbuşonlardan biri olan Oeno Motion® siyah mat dokusu ve ahşabın muhteşem uyumuyla mağazamızda yerini alan harika ürünlerden sadece bir tanesi! Siz de bu şık ve zarif tirbuşon ile sevgilinizi mutlu etmek isterseniz tek yapmanız gereken aşağıdaki linkten sepetinize eklemek!

https://rafinette.com/urun/oeno-motion-wood-black/

  • Thermomètre à Vin – Şarap Termometresi

Gerçek şarap severler bilir ki, her şarabın içilmesi gereken ısı farklıdır ve bir iki derece bile zaman zaman şarabın tadını değiştirebilmektedir. Tam da bu nedenle, şarabınızın ideal sıcaklığını ölçüp takip edebilmeniz için Türkiye’de sadece Rafinette.com’da bulunan bu ürüne bir göz atmalısınız.

https://rafinette.com/urun/thermometre-a-vin-sarap-termometresi/

  • Primitivo Tirbuşon (Wengé)

İtalyan Legnoart markası tarafından özenle tasarlanan bu şahane tirbuşon ile şarap şişelerini açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Wengé ağacından imal edilen sapı ve ustalıkla işlenmiş detayları ile bir ömür kullanabileceğiniz Primitivo Tirbuşon ideal hediye seçeneklerimiz arasında yerini aldı bile.

https://rafinette.com/urun/primitivo-tirbuson-wenge/

  • Memorabile Grand Crue Şarap Seti

Yedi parçadan oluşan bu şahane set ile sevgilinizi çok mutlu edebilirsiniz. Enrico Albertini tarafından tasarlanan bu şık setin içerisinde Roero profesyonel tirbuşon, kelepçe, şişe tıpası, paslanmaz çelik şarap dökücü ve iki adet silikon tıpalı şarap koruyucu bulunmaktadır. İdeal bir sevgililer günü hediyesi almak istiyorsanız aşağıdaki linki ziyaret etmeniz yeterli!

https://rafinette.com/urun/memorabile-grand-crue-sarap-seti/

  • Fromager Peynir Bıçağı Seti

En şık sofraların vazgeçilmez parçalarından biri de peynir tabakları, peki siz de peyniri sofrasından eksik etmeyen sevgilinize Fromager peynir bıçağı seti alarak onu mutlu etmek istemez misiniz? Enrico Albertini tarafından tasarlanmış olan ve paslanmaz Japon çeliğinden üretilen bu şık set ahşap masif kutusu ile mükemmel bir hediye seçeneğidir.

https://rafinette.com/urun/fromager-peynir-bicagi-seti-koyu-ahsap/

  • Oeno Collection 2

Şarap severlerin elinin altında olması gereken ürünleri bir arada bulabileceğiniz bu şahane set ile sevgilinizi çok mutlu edebilirsiniz! Setin içinde bir adet Chic Monsieur tirbuşon, bir adet Gard’Vin ON/OFF metal şarap koruyucu, bir adet stoper, bir adet şarap dökücü, bir adet metal folyo kesici ve mantar açacağından oluşan bu harika koleksiyon ile sevgilinizi şımartabilirsiniz!

https://rafinette.com/urun/oeno-collection-2/

  • Oeno Box Sommelier

Adından anlaşılacağı gibi profesyonel şarap uzmanları için oluşturulmuş olan bu set elbette sadece uzmanlar için değil şarap seven herkese hitap eden son derece ideal bir hediye olabilir. Setin içinde bir adet krom kaplı tirbuşon, bir adet patentli tasarıma sahip Wine Ring, bir adet Vintage cep kılavuzu ve bir adet şarap ve yiyecek kılavuzundan oluşmaktadır.

https://rafinette.com/urun/oeno-box-sommelier/

  • Le Nez du Vin – The Masterkit

54 aroma şişesi, bir kitap ve 54 aroma kartından oluşan ve şık kutusu ile gelen bu şahane set dünya çapında, amatör ve profesyonel tüm şarap severler için referans bir set! Le Nez du Vin ile dünya şaraplarında yer alan 54 temel aromayı tanırken sevgilinizle birlikte koku duyunuzu da geliştireceksiniz.

https://rafinette.com/urun/le-nez-du-vin-54-the-masterkit/

*Éditions Jean Lenoir tarafından geliştirilmiş olan bu şık setin yanı sıra 6’lı, 12’li ve 24’lü setler de olduğunu unutmayın!

  • Le Nez du Whisky

Eğer sevgiliniz bir viski tutkunuysa işte ona alabileceğiniz en orijinal hediye: Le Nez du Whisky! 54 aroma şişesi, bir kitap ve aroma çarkından oluşan bu şahane set ile hem viski kültürünü hem de koku duyusunu geliştirmek sevgiliniz için unutulmaz bir süreç olacak! Amatör ve profesyonel viski severler tarafından da beğenilen ve referans gösterilen bu muhteşem set ile sevgilinizi mutlu etmeye ne dersiniz?

https://rafinette.com/urun/le-nez-du-whisky-54/

  • Le Nez du Café 36 – Revelation

Kahve aşığı sevgili için de şahane bir setimiz var! Le Nez du Café Revelation dünya kahvelerinde bulunan 36 aroma şişesinden ve özenle yazılmış bir kitaptan oluşur ve şık ahşap kutusu içinde uzun yıllar muhafaza edilebilir. Sevgilinizle birlikte kahve kültürünüzü ilerletirken koku duyunuzu da geliştirerek kahvenin mis kokulu dünyasını yakından tanıyabilirsiniz!

https://rafinette.com/urun/le-nez-du-cafe-36-revelation/

Sizler için seçtiğimiz bu on ürün dışında da mağazamızda son derece şık ve kaliteli ürünler bulunmaktadır. Sevgililer günü hediye seçeneklerimiz içinden seçeceğiniz bir hediye ile sevdiklerinizi mutlu etmek için tek yapmanız gereken www.rafinette.com/magaza/ linkinden mağazamızı ziyaret etmek!