Editions Jean Lenoir

Kurumsal hediye seçenekleri

Müşterileriniz, ortaklarınız veya çalışanlarınız için orijinal bir iş hediyesi mi arıyorsunuz? Kurumsal hediye seçenekleri ile onlara orijinal bir hediye verebilirsiniz. Müşerilerinize, iş partnerlerinize veya çalışma arkadaşlarınıza şarap, kahve veya viskinin zengin aromatik dünyasının kapılarını aramaya ne dersiniz? İşte size son derece farklı ve yaratıcı bir hediye seçeneği:

Éditions Jean Lenoir’dan şarap, kahve ya da viski aroma setleri!
Éditions Jean Lenoir kitapları, grafik sanatçıları tarafından tasarlanan, elle özel olarak hazırlanan ve Fransa’da üretilen eğlenceli, yaratıcı, orijinal ve kaliteli hediyelerdir. Bu kitler sayesinde farklı aromaları tanıyıp ezberleyebilir ve isterseniz profesyonel amaçlarla, isterseniz de bir parti oyunu olarak kullanabilirsiniz.

Setlerin üstünde şirketinizin logosu yer alabilir

Setlerin içinde bulunduğu koruyucu kılıflar, markanıza ya da şirketinize ait logonuz ile kolayca özelleştirilebilir. Kurumsal hediyeler için genellikle Le Nez du Vin-The Nose Knows 6 aroma ve Temptation 6 aroma setleri tercih edilmektedir. Bu küçük kitler, bir şişe şarap veya bir paket kahve ile tamamlanarak kullanılabilecek orijinal, yüksek kaliteli hediyelerdir ve alışılagelmiş kurumsal hediye seçenekleri arasından farklılığı ile sıyrılmaktadır:

* Logonuz tüm Le Nez du Vin kutularının kapağına, etiketin altına (54 aroma Master Kit hariç), Le Nez du Café 36 aroma kitabına ve Le Nez du Vin 12 ve 24’ün kenarına da basılabilir.

Kurumsal hediye seçenekleri ile ilgili her türlü detay ve teklif almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.